phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Website
ug: تور بەت
