phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም
