phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: From
az: Kimdən

en: Domain
az: Domen

en: Directory
az: Kataloq

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı
