phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: From
he: מאת

en: Domain
he: דומיין

en: Directory
he: סיפרייה

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Machine Name
he: שם מכונה
