phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: From
hr: Od

en: Domain
hr: Domena

en: Directory
hr: Imenik

en: Database name
hr: Naziv baze podataka
