phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: From
hy: Ում կողմից

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը
