phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: From
is: Frá

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Website
is: Vefsíða

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
