phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: From
ru: От

en: Domain
ru: Домен

en: Directory
ru: Каталог

en: Database name
ru: Название базы данных

en: ignore
ru: игнорировать

en: Confirm Delete
ru: Подтвердить удаление

en: Website
ru: Вебсайт

en: track
ru: Отслеживать

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Interests
ru: Интересы

en: ignore user
ru: Игнорировать пользователя

en: Machine Name
ru: Машинное имя
