phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Database name
sr: Назив базе података
