phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Add
th: เพิ่ม

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: From
th: จาก

en: Domain
th: โดเมน

en: Database name
th: ชื่อฐานข้อมูล

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
