phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: From
tr: Kimden

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Directory
tr: Dizin

en: Database name
tr: Veritabanı adı

en: Website
tr: Web sitesi

en: Machine Name
tr: Makine Adı
