phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: From
uk: Від

en: Domain
uk: Домен

en: Directory
uk: Каталог

en: Occupation
uk: Фах

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: ignore
uk: ігнорувати

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: Website
uk: Веб-сайт

en: track
uk: відстежити

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Interests
uk: Інтереси

en: Stub
uk: Заглушка

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
