phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: Database name
ur: ڈیٹابیس کا نام
