phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: Replies
az: Cavablar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Teaser
az: Tizer

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Last post
az: Son post

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.
