phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: Replies
bo: ལན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: New forum topics
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་གསར་པ

en: Language negotiation
bo: སྐད་རིགས་ཆོད་དོན།

en: Add comment link
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན
