phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: user
br: implijer

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ
