phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: 1 day
fy: 1 dei

en: Add new comment
fy: Nije reaksje tafoegje

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje
