phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: user
he: משתמש

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: Replies
he: תגובות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Teaser
he: תקציר

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: 1 day
he: יום אחד

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Topic
he: נושא

en: Create new account
he: הצטרפות

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Space
he: רווח

en: New forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: Language negotiation
he: משא ומתן בשפה

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה
