phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Replies
hu: Válaszok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Forum statistics
hu: Fórumstatisztika

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Topic
hu: Témakör

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Space
hu: Szóköz

en: Timezones synchronisation
hu: Időzónák szinkronizációja

en: New forum topics
hu: Új fórumtémák

en: Display titles only
hu: Csak a cím megjelenítése

en: Language negotiation
hu: Nyelv megállapítás

en: Add comment link
hu: Új hozzászólás hivatkozás

en: synchronization
hu: összehangolás
