phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: Space
hy: Տարածություն

en: New forum topics
hy: Ֆորումի նոր թեմաներ
