phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: user
lt: narys

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: User role
lt: Narių rolės

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Topic
lt: Tema

en: Create new account
lt: Registracija

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Space
lt: Tarpas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: Language negotiation
lt: Kalbos  derinimas

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą
