phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: user
os: архайæг

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй
