phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Forum statistics
sk: Štatistiky fóra

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Topic
sk: Téma

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Space
sk: Medzera

en: New forum topics
sk: Nové témy

en: Language negotiation
sk: Pravidlo pre výber jazyka
