phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Topic
ug: تېما

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: 1 month
ug: 1 ئاي
