phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: user
uk: користувач

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Replies
uk: Відповіді

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Test
uk: Тест

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Teaser
uk: Анонс

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Last post
uk: Останній допис

en: User role
uk: Роль користувача

en: 1 day
uk: 1 день

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Forum statistics
uk: Статистика форуму

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Topic
uk: Тема

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: Passed
uk: Успіх

en: Space
uk: Пробіл

en: Auto
uk: Авто

en: New forum topics
uk: Нові теми на форумі

en: Read
uk: Прочитано

en: Display titles only
uk: Показати тільки заголовки

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Language negotiation
uk: Визначення мови

en: Add comment link
uk: Додати посилання на коментар

en: synchronization
uk: синхронізація

en: 14 days
uk: 14 днів

en: Path to forum directory. Enter the full directory path with trailing slash where phpBB is installed.
uk: Шлях до каталогу форуму. Введіть повний шлях (включаючи косу риску в кінці) до місця встановлення форуму phpBB.

en: Set access for phpBB forum
uk: Встановити доступ на форум phpBB

en: Set access for phpBB comments
uk: Встановити доступ до коментарів phpBB

en: Set access for post phpBB comments
uk: Встановити доступ на публікацію коментарів phpBB

en: Set access for create phpBB forum topics
uk: Встановити доступ на створення тем форуму phpBB
