phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Replies
am: ምላሾች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Language negotiation
am: ቋንቋ ስምምነት
