phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: Replies
be: Адказы

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Last post
be: Апошні запіс

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Forum
be: Форум

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Topic
be: Тэма

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: Space
be: Прабел

en: New forum topics
be: Новыя тэмы форума
