phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Request new password via e-mail.
bs: Zatražite novu lozinku na svoj email.

en: Replies
bs: Odgovori

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Last post
bs: Zadnji post

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Topic
bs: Tema

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: New forum topics
bs: Nove teme na forumu
