phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Replies
et: Vastused

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Last post
et: Viimane postitus

en: User role
et: Kasutaja roll

en: 1 day
et: 1 päev

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Forum statistics
et: Foorumi statistika

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Topic
et: Teema

en: Create new account
et: Registreeru

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Space
et: Ruum

en: New forum topics
et: Uued foorumi teemad

en: Language negotiation
et: Keele tuvastus

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: All results
et: Kõik
