phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Forum
eu: Foroa

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Topic
eu: Gaia

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: New forum topics
eu: Foroko gai berriak

en: Language negotiation
eu: Hizkuntza negoziazioa

en: Add comment link
eu: Gehitu iruzkin esteka
