phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: user
is: notandi

en: Create a new user account.
is: Stofna nýjan notendaaðgang.

en: Request new password via e-mail.
is: Fá nýtt lykilorð í pósti.

en: Replies
is: Svör

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: Add comment link
is: Ummælahlekkur
