phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Replies
jv: Balesan

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Forum statistics
jv: Statistik forum

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Topic
jv: Topik

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: Space
jv: Spasi

en: New forum topics
jv: Forum topik anyar
