phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი
