phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Replies
mg: Valiny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
