phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
