phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Forum
ne: फोरम

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Topic
ne: विषय

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट
