phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Replies
ro: Replici

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: User role
ro: Rol utilizator

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Topic
ro: Subiect

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Passed
ro: Promovat

en: Space
ro: spațiu

en: New forum topics
ro: Subiectele noi din forum

en: Language negotiation
ro: Modul de negocierea limbii

en: Add comment link
ro: Legătură către adaugă comentariu
