phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
