phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: Replies
ar: الردود

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Teaser
ar: موجز

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Forum
ar: المنتدى

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Topic
ar: المناقشة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Passed
ar: نجح

en: Space
ar: فراغ

en: New forum topics
ar: المناقشات الجديدة

en: Language negotiation
ar: انتقاء اللغة

en: Add comment link
ar: إضافة رابط تعليق
