phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: user
ca: usuari

en: Create a new user account.
ca: Crea un compte d'usuari nou.

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: Replies
ca: Respostes

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Teaser
ca: Resum

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Last post
ca: Darrer article

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Topic
ca: Tema

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Space
ca: Espai

en: Personal messages
ca: Missatges personals

en: New forum topics
ca: Nous temes de debat

en: Language negotiation
ca: Negociació d'idioma

en: Add comment link
ca: Enllaç d'afegir un comentari
