phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Last post
cs: Poslední

en: User role
cs: Uživatelská role

en: 1 day
cs: 1 den

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Forum statistics
cs: Statistiky fóra

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Topic
cs: Téma

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Space
cs: Mezera

en: New forum topics
cs: Nová témata

en: Language negotiation
cs: Převod jazyka

en: Add comment link
cs: Odkaz na přidání komentáře
