phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Forum statistics
el: Στατιστικά φόρουμ

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Topic
el: Θέμα

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Space
el: Διάστημα

en: New forum topics
el: Νέα θέματα συζήτησης

en: Language negotiation
el: Προσδιορισμός γλώσσας

en: Add comment link
el: Προσθέστε το σχόλιό συνδέσμου
