phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Create a new user account.
fi: Luo uusi käyttäjätili.

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: Replies
fi: Vastaukset

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Topic
fi: Aihe

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: Space
fi: Välilyönti

en: New forum topics
fi: Uusimmat foorumin aiheet

en: Language negotiation
fi: Kielen tunnistaminen

en: Add comment link
fi: Lisää kommenti -linkki
