phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: 1 month
ga: mí amháin
