phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Create a new user account.
gl: Crear unha nova conta de usuario/a.

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: Replies
gl: Respostas

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Last post
gl: Última entrada

en: User role
gl: Rol de usuario

en: 1 day
gl: 1 día

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Topic
gl: Tema

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Space
gl: Espazo

en: New forum topics
gl: Novos temas do foro

en: Language negotiation
gl: Negociación de idioma

en: Add comment link
gl: Vínculo engadir comentario
