phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: Replies
hr: Odgovora

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Teaser
hr: Mamac

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: New forum posts
hr: Novi postovi na forumu

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Topic
hr: Tema

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Space
hr: Razmak

en: Personal messages
hr: Privatne poruke

en: New forum topics
hr: Nove teme na forumu

en: Language negotiation
hr: Pregovaranje jezika

en: Recent forum topics
hr: Nove teme na forumu
