phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
