phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд
