phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: Replies
oc: Responsas

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Topic
oc: Subjècte

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Space
oc: Espace

en: New forum topics
oc: Subjèctes novèls

en: Language negotiation
oc: Negociacion de la lenga

en: Add comment link
oc: Apondre un ligam de comentari
