phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Preview
ps: مخليد

en: Summary
ps: لنډیز

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Topic
ps: موضوع

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: Space
ps: تشه

en: Add comment link
ps: څرګندون تړونی زیاتول
